Ocena najwyższej wiarygodności
Pomagamy już od 2004 r.
Specjaliści do Bawarii
Sprawdzeni klienci
Możliwość rozmowy przez Skype

OFERTA

A: Podstawowe informacje

1

Szukamy opiekunek i opiekunów dla naszych niemieckich klientów. Wymagamy znajomości języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie i doświadczenia w opiece nad seniorami Jeśli spełniają Państwo nasze wymagania i zarejestrowaliście się w agencji SunSet Blvd skontaktujemy się z Państwem z ofertą pracy w ciągu kilku dni.Standardowy proces pośredniczenia pracy u kobiet trwa od 3 do 14 dni, u mężczyzn może to trwać dłużej ze względu na ograniczoną  ilość klientów, którzy akceptują pomoc opiekuna. Przydatne rady i wskazówki, dzięki którym można pomóc sobie w szybszym znalezienu się u klienta znajdziecie Państwo w zakładce REJESTRACJA.

Miejsce pracy

Podczas naszej ośmioletniej działalności w Niemczech udało się nam znaleźć partnerów i klientów prawie we wszystkich rejonach tego kraju. Większość naszych klientów znajduje się w okolicach miast: Monachium, Regensburg, Stuttgart, Kolonia, Düsseldorf, Bielefeld, Dortmund, Berlín, Hamburg lub Hannover.

Jeśli życzycie sobie Państwo wyjechać w konkretny region Niemiec zgłoście to przy rejestracji, my spróbujemy sprostać Państwa oczekiwaniom.  Jednak musimy Państwo poinformować, że takie wymagania zawężają czasem możliwości zyskania pracy i mogą wydłużyć cały proces o kilka dni lub nawet tygodni!

Długośc pobytu

Minimalna długość pobytu w Niemczech wynosi ze względu na odległość i koszty finansowe 1 miesiąc. Standardowa długośc pobytu to 6 – 12 tygodni. Mamy jednak klientów, którzy decydują się także na którsze niż miesięczne turnusy.Jeśli jest Państwo zainteresowane, istnieje możliwość przedłużyć pobyt pracy. Zawsze oczywiście jest to kwestią uzgodnienia z zastępującą opiekunką, rodziną i z nami, dlatego że koszty podróży pokrywa SunSet Blvd, nie rodzina. Ważne jest znaleźć rodzinę, w której Państwo będzie się dobrze czuć i do której będzie chcieć się regularnie wracać. Jeśli rodzina jest z Państwa pracy zadowolona, na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie

Koszty podróży

Koszty podróży związane z podróżą pokrywa Państwa pracodawca, tj. agencja SunSet Blvd. Państwa pracodawca także ustala formę transportu.

Warunki płacowe

Oferujemy Państwo długoterminową, legalną pracę z regularnym miesięcznym wynagrodzeniem. Wysokość wypłaty zależy od stopnia trudności danej pozycji i od stopnia znajomości języka niemieckiego. Oferujemy Państwu zarobek w wysokości od 2700 euro do 3900 euro (netto) za turnus pracy, t. j. 3 miesiące, plus pokrycie kosztów podróży. 

Rozważając wiele ofert pracy z innych agencji, nie należy zapominać, że u nas Państwo nie płaci żadnych opłat pośredniczących i także należy informować się, czy oferowane wynagrodzenie u konkurentów jest kwota BRUTTO (przed odliczeniem ZUS i podatku) albo NETTO (czysty miesięczny zarobek)

Obowiązki

Państwa obowiązki zależą od stanu zdrowia klienta i wymagań rodziny. Według umowy o pracę Państwa obowiązkami jest prowadzenie domu, tzn. sprzątanie, gotowanie, zakupy i opieka nad klientem w takim wymiarze, jaki został ustalony podczas rozmowy. Informacje o kliencie wraz z danymi kontaktowymi znajdziecie Państwo w informacjach o ofercie, które zostana wysłane wraz z umową.