Ocena najwyższej wiarygodności
Pomagamy już od 2004 r.
Specjaliści do Bawarii
Sprawdzeni klienci
Możliwość rozmowy przez Skype

REFERENCJE

Andrea F., Węgry

"Pracę w SunSet rozpoczęłam w zeszłym roku. Po wysłaniu aplikacji miałam bardzo dobre doświadczenie z firmą. Zawsze otrzymywałam pomoc przy umowie i wszelkich sprawach administracyjnych. Wynagrodzenie zawsze przychodzi na czas. Myślę, że będę długo pracowała w firmie i czekam na drugą rodzinę. Serdecznie polecam firmę wszystkim swoim znajomym, którzy chcieliby rozpocząć pracę jako opiekun."

Andrea F., Węgry
Kvetoslava G., Słowacja

"Kiedy około 10 lat temu straciłam pracę, poszłam na kurs opiekuńczy i dzięki agencji rekrutacyjnej SunSet dostałam pracę, mimo braku doświadczenia i słabej znajomości języka niemieckiego. Później opuściłam SunSet, bo chciałam pracować w Austrii. Po kilku latach wróciłam do Niemiec i ponownie zdecydowałam się na pracę w SunSet, gdzie ponownie pozwolono mi rozpocząć ten zawód. Dziś mam doświadczenie z opieką oraz niemiecki na dobrym poziomie. Jeśli chodzi o samą agencję, to mogę powiedzieć, że są całkowicie poważni, profesjonalni i jednocześnie ludzcy. Jako opiekunka mam pewność, że informacje o pacjencie i warunkach pracy są rzetelne. Pracownicy agencji kontaktują się ze mną zarówno w pracy, jak i w domu. Mogę wybrać stanowisko, które najbardziej mi odpowiada."

Kvetoslava G., Słowacja
Valentyna T.

"Posiadam wykształcenie medyczne i od wielu lat pracuję na rzecz osób chorych i starszych. Jako opiekunka zdobyłam bogate doświadczenie, ale za każdym razem dochodzi coś nowego. Pracuję w SunSet od 3 lat i jestem naprawdę zadowolona, ponieważ są niezawodni. Życzę wszystkim, którzy przyjmują tę pracę jako misję, wielu sukcesów z SunSet."

Valentyna T.
Mária K., Słowacja

"Jestem zadowolona z agencji SunSet. Pracują odpowiedzialnie, rzetelnie, mają dobře rodziny. W razie potrzeby rozwiązują sprawy na czas. Koordynatorzy regularnie informują nas i kontaktują się z nami podczas oddelegowania. Życzę im wielu sukcesów w przyszłości."

Mária K., Słowacja
Milan D., Słowacja

"Agencja SunSet zawsze ma dobre oferty pracy. Zawsze byłam szybko i wszędzie przyjmowana, ponieważ mam bardzo dobry język niemiecki i wieloletnie doświadczenie w opiece. Obsługa koordynatorów jest bardzo dobra. Podczas mojej pracy w Niemczech regularnie kontaktowali się ze mną. Mogę tylko polecić tę agencję wszystkim."

Milan D., Słowacja
Jaroslava P., Słowacja

"Agencję SunSet poleciła mi moja znajoma, z którą już ponad 8 lat jeździmy do opieki. Jestem bardzo zadowolona. Spełniają moje wymagania, a pracownicy agencji są zawsze chętni do pomocy. Podczas mojego wyjazdu zawsze otrzymuję wsparcie, zachętę, a nawet jeśli mój klient nie pasował mi, zawsze byli chętni do pomocy i wymiany na kogoś innego. Jeśli chodzi o stronę formalną, dokumenty są zawsze w porządku. Wypłata zawsze przychodzi do mnie regularnie 20 dnia miesiąca lub nawet kilka dni wcześniej. Agencję mogę polecić wszystkim, ponieważ jestem z nich bardzo zadowolona."

Jaroslava P., Słowacja
Dražen L., Chorwacja

„SunSet dał mi możliwość wykonywania pracy, którą kocham. Oczywiście z rozsądną pensją i umową. Nie ma potrzeby niczego dodawać. Polecam SunSet. Życzę wam szczęścia i powodzenia”.

Dražen L., Chorwacja
Yveta A., Republika Czeska

"Zadowolenie z przekazywanych informacji odnośnie umowy. Wszystko zgadza się z tym, co zostało powiedziane od początku. Podane informacje o rodzinach odpowiadają rzeczywistości. Wypłata przychodzi na czas. Gdy trzeba coś załatwić, SunSet jest w pełni do dyspozycji."

Yveta A., Republika Czeska